Ogłoszenie


#1 03-10-2014 20:55:26

pro14ab

Administrator

Zarejestrowany: 08-04-2013
Posty: 88
Punktów :   

Skrypty, forum...

Jak cześć użytkowników wie (chyba tylko Tiga i xortdan ) prowadziłem kiedyś forum "graficzki", zadaniem forum miało być wykonywanie styli oraz grafik pod Pun, ale forum upadło przez moje zaniedbanie.
Teraz planuje założenie nowego forum związanym z punem i nie tylko. Głównym zadaniem forum ma być pisanie skryptów, tworzenie nakładek na style, pomoc dla nowych. Dlaczego tej funkcji nie może pełnić to forum?
Ponieważ jest mały problem z głównym założycielem. Kiedy można spodziewać się forum? Myślę, że dopiero około Świąt Bożego Narodzenia wtedy już powinno funkcjonować FluxBB . Mam też parę pytań dla być może przyszłych użytkowników:

Jak adres forum? (nic bardzo nie mogę wymyślić ;/ )

Styl forum ma być bardzo prosty czy z bajerami?

Czy na forum modyfikacje tylko pod serwis pun czy też pod darmowefora?

Czy ma być jakaś kategoria związana z PBF? (poszukiwał bym osób do pisania tam, bo ja się w to nie bawię )

PS: Jeżeli już będzie możliwość to pozbędę się reklam, mam też sporo pomysłów ale to obecnie tajemnica.


Goście pomogłem? Daj +

Offline

 

#2 03-10-2014 21:37:48

Tiga

Użytkownik

31716674
Zarejestrowany: 09-04-2013
Posty: 24
Punktów :   

Re: Skrypty, forum...

1. Moje propozycje adresu:
  - pomocni.pun.pl
  - sgnf.pun.pl (skrót od - Skrypty Grafika Na Forum)
  - snf.pun.pl (skrót od - Skrypty Na Forum)

2. Jakiś bardzo prosty styl na takie forum się nie nadaje, ale z małą ilością dodatków to można coś fajnego zdziałać, hehe.

3. Im więcej forum będzie mogło zaoferować tym więcej ludzi będzie do siebie ściągało

W razie czego to wiadomo - mogę pomóc graficznie przy forum ^^"

Ostatnio edytowany przez Tiga (03-10-2014 21:38:22)


Jeśli używasz mojego stylu, grafiki, skryptu, dobrze by było gdybyś podał/ła np. w stopce link do mojego profilu na dA: LINK =)

Offline

 

#3 03-10-2014 21:55:40

xortdan

Administrator

Zarejestrowany: 07-04-2013
Posty: 31
Punktów :   

Re: Skrypty, forum...

Mam nadzieje że co najmniej moda dostane

Offline

 

#4 04-10-2014 11:58:52

pro14ab

Administrator

Zarejestrowany: 08-04-2013
Posty: 88
Punktów :   

Re: Skrypty, forum...

Jeszcze wszystko się obmyśli ale na pewno Ty i Tiga (jeżeli chce) będziecie mieli znacznie wyższą range niż user za dobrą współprace kiedyś   Forum narzazie nie zakładam bo jakoś spodobała mi się ta nowa domena.

Tiga napisał:

W razie czego to wiadomo - mogę pomóc graficznie przy forum ^^"

Dzięki, na pewno się odezwę


Goście pomogłem? Daj +

Offline

 

#5 04-10-2014 19:39:50

MilleniumPL

Świeżak

Zarejestrowany: 28-09-2014
Posty: 1
Punktów :   

Re: Skrypty, forum...

Czy po założeniu nowego forum, to zostanie porzucone? Na nowym także publikować będziecie skrypty czy może skupicie się w całości na stronie graficznej, a nie mechanicznej?

Pozdrawiam,
Millenium

Offline

 

#6 04-10-2014 20:24:41

pro14ab

Administrator

Zarejestrowany: 08-04-2013
Posty: 88
Punktów :   

Re: Skrypty, forum...

Wszystko zostanie przeniesione, to forum zostanie zamknięte. Forum będzie o skryptach, nakładkach na style, grafice i może trochę o PBF.


Goście pomogłem? Daj +

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zyciewlasne.pun.pl www.magisterka-opiekuncza.pun.pl www.wyspa-rp.pun.pl www.red104.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl