Ogłoszenie


#1 22-01-2014 16:18:43

Tiga

Użytkownik

31716674
Zarejestrowany: 09-04-2013
Posty: 24
Punktów :   

Dwie małe propozycje

Dzień dobry.
Opis wszystkiego wyjaśnię raczej w punktach, dlatego też bez zbędnego przeciągania:

1. Moją propozycją jest dodanie działu w którym ludzie by mogli ogłaszać swoje oferty pomocy w skryptach/stylach itd.
    W skrócie rzecz biorąc według mnie przydał by się tu taki dział jak "Oferta pomocy" czy coś w ten deseń.

2. Kolejną propozycją jest dodanie subforum "kwalifikacyjnego" dla styli. Czemu? Na przejrzenie czy dany styl nadaje się do jakiegokolwiek użytku, czy trzyma się jakoś norm.

Pozdrawiam.


Jeśli używasz mojego stylu, grafiki, skryptu, dobrze by było gdybyś podał/ła np. w stopce link do mojego profilu na dA: LINK =)

Offline

 

#2 22-01-2014 16:59:31

xortdan

Administrator

Zarejestrowany: 07-04-2013
Posty: 31
Punktów :   

Re: Dwie małe propozycje

Co do pierwszego punku to już zostało wykonane. Drugi punk zostanie jutro wykonany, gdyż teraz nie mam dostępu do komputera.

edit: jednak wszystko zrobiłem. Macie pomysł na opis do Subforum Kwalifikacja w Wasze style? Bo nie mam pomysłu .

Offline

 

#3 23-01-2014 19:36:11

Tiga

Użytkownik

31716674
Zarejestrowany: 09-04-2013
Posty: 24
Punktów :   

Re: Dwie małe propozycje

Nie wiem czy do takowego subforum należałby się opis bo nazwa już sama jest w pewien sposób znacząca
Ale przede wszystkim dziękuje za wykonanie.


Jeśli używasz mojego stylu, grafiki, skryptu, dobrze by było gdybyś podał/ła np. w stopce link do mojego profilu na dA: LINK =)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fizykamedyczna.pun.pl www.naruto13sasuke13sakura.pun.pl www.stado-wilk.pun.pl www.aranzediscopolo.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl